Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik zespołu testerów

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2342 dni temu

Ogłoszenie numer: 1830180, z dnia 2017-10-30

Serwis Personalny Sp. z o.o. nr KRAZ 1428, dla swojego Klienta, lidera w branży finansowej poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: TW/01/17

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie testów wydajnościowych oraz tworzenie kompletnych scenariuszy testowych dla aplikacji
  • automatyzacja wykonywanych scenariuszy testowych,
  • organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej
  • tworzenie scenariuszy monitorujących aplikacje
  • prognozowanie zapotrzebowania systemów na zasoby oraz dostarczanie danych do odpowiednich jednostek
  • współpraca z zespołami programistów i dostawcami zewnętrznymi

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów wydajnościowych
  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych
  • doświadczenie w automatyzacji testów z użyciem takich narzędzi jak JMeter, CURL bądź innych
  • doświadczenie w pracy z JIRA
  • doświadczenie w testowaniu z użyciem SoapUI
  • znajomość protokołów HTTP, SOAP, REST, LDAP, TCP/IP

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju i dostęp do nowoczesnych technologii
  • Samodzielność w działaniu
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie