Zobacz więcej ofert pracy

Komisjoner

ISP - instore solutions personnel gmbh
Niemcy, Wustermark koło Berlina
praca stacjonarna
2700 dni temu

Ogłoszenie numer: 1399595, z dnia 2016-12-02

ISP - instore solutions personnel gmbh jest jednym z wiodących dostawców usług HR na terenie Niemiec. Obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Komisjoner

Miejsce pracy: Niemcy, Wustermark koło Berlina

Opis stanowiska

Praca przy komisjonowaniu Art. Kosmetycznych w Wustermark kolo Berlina - Pick by Voice, możliwość pracy również dla par

Praca na hali, przy komisjonowaniu zamówień dla sklepów z branży drogeryjnej, polega na zbieraniu/uzupełnianiu zamówień za pomocą zestawu słuchawkowego (pick by voice),

System dwu zmianowy w godzinach 6-14.30 i 14.30-23, możliwość nadgodzin w okresie świątecznym.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu, lecz nie koniecznie, możliwe przeszkolenie przez polskojęzyczną osobę, która przyuczy do zadań i wprowadzi w tajniki komisjonowania.
  • Wymagana znajomość liczebników w języku niemieckim. Polecenia którymi się posługuje System na zakładzie możemy wysłać na eMaila.

Oferujemy

  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • zaliczki po dwóch przepracowanych tygodniach
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych pracowników w koordynowaniu zatrudnienia i pracy

Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej.