Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Konsultant ds. rekrutacji z językiem niemieckim

InterKadra Sp.z o.o
podkarpackie, Słupsk
praca stacjonarna
2737 dni temu
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Miejsce pracy: Słupsk
Nr ref.: S/08/2016
Zadania:
  • Rekrutacja Opiekunek Osób Starszych w Niemczech,
  • Weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów,
  • Poszukiwanie i rozwijanie źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • Telefoniczna obsługa kandydatów,
Wymagania:
  • Dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
  • Bardzo dobre umiejętności obsługi MS Office,
  • Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,
  • Mile widziane będzie doświadczenie w agencji pracy,
  • Znajomość branży opiekuńczej oraz prawa pracy będą dodatkowymi atutami.
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny system premiowy.