Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant ds. systemów ERP

Euro Apteka Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2625 dni temu

EURO-APTEKA Sp. z o.o. to sieć aptek, działająca na terenie Polski od 2001 roku. Należymy do międzynarodowego Holdingu Euro Apotheca. Posiadamy obecnie ponad 80 aptek. W tej grupie są duże apteki w centrach handlowych, jak i mniejsze wyspecjalizowane apteki przyszpitalne i przy przychodniane oraz apteki lokalne.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ERP/2017
Zadania:
  • Analiza złożonych wymagań biznesowych – wdrażanie zadań przedstawionych przez współpracowników oraz propozycje rozwiązań architektonicznych i technicznych
  • Przekładanie wymagań biznesowych na funkcjonalność systemu
  • Rozwój Microsoft Dynamic NAV – realizacja celów związanych z dostosowaniem funkcjonalności interfejsów oraz dodatków systemu NAV
  • Testowanie programu i sprawdzanie poprawności działania
  • Przygotowywanie informacji dla użytkowników, opracowywanie instrukcji obsługi
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Utrzymanie wiedzy zawodowej i technicznej poprzez uczestnictwo w warsztatach edukacyjnych, przeglądanie publikacji biznesowych
  • Komunikacja z współpracownikami w Europie
  • Współpraca z programistami w zakresie ustaleń dotyczących rozbudowy systemu oraz modyfikacji programistycznych
Wymagania:
  • Doświadczenie w rozwoju systemu ERP Microsoft Dynamic NAV na potrzeby firmy
  • Ogólna znajomość baz MS-SQL
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel (z VBA)
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z partnerami zewnętrznymi
  • Umiejętność diagnozy potrzeb klienta wewnętrznego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
Oferujemy:
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w ramach umowy o pracę
  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach firmowych
  • możliwość podnoszenia i doskonalenia kompetencji zawodowych
  • niekorporacyjną atmosferę pracy
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)."

INFORMACJE DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W GRUPIE EURO-APTEKA znajdą Państwo TUTAJ.