Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    14 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Praca.pl Praca śląskie Gliwice Konsultant ds. Wdrożeń Gliwice
Konsultant ds. wdrożeń systemu ERP (logistyka lub finanse)

PGB Human Resources
Gliwice
praca stacjonarna
2884 dni temu

Jesteśmy agencja personalną i poszukujemy kompetentnych pracowników dla naszych klientów.

Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref.: ERP_0316_GCE_S1
Opis stanowiska:

Główny nacisk położony jest na wsparcie średniej wielkości przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych przy realizacji złożonych projektów informatycznych.

  • konsultacje wdrożeniowe oprogramowania biznesowego ERP
  • w obszarach: logistyka (sprzedaż, zakupy, produkcja, gospodarka materiałowa, zarządzanie projektami) lub finanse (rachunkowość finansowa, controlling)
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń
  • wsparcie procesu sprzedaży
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • wsparcie działu serwisu

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne
  • znajomość procesów biznesowych przedsiębiorstwa
  • samodzielność i zorientowanie na efekt
  • zdolność analitycznego myślenia
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie, w tym atrakcyjny system premiowy
  • szkolenia prowadzone w Niemczech
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • współpracę z otwartym i kreatywnym zespołem
  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

IT and TELECOM

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w IT i telekomunikacji
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com