Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Praca.pl Praca Mazowieckie Konsultant ds. Wdrożeń Mazowieckie
Konsultant ERP - rozwiązania klasy WMS

TeamQuest
mazowieckie, Częstochowa
praca stacjonarna
2988 dni temu

Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji, istniejącej na rynku od wielu lat, dostarczającej rozwiązania IT klasy ERP (Microsoft Gold Partner) szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Katowice, Szczecin, Lublin, Zielona Góra, Białystok, Bydgoszcz, Świdnica, Częstochowa, Bielsko-Biała, Gliwice

 Realizowane zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie systemu MS Dynamics AX w obszarze swojej specjalizacji;
  • Analizę potrzeb biznesowych oraz technicznych Klientów firmy;
  • Zapewnienie sprawnego oraz skutecznego wdrożenia i integracji rozwiązań technicznych i funkcjonalnych, zapewniając doradztwo i wsparcie w całym cyklu realizacji projektu.

 Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku związanym z wdrażaniem rozwiązań klasy WMS;
  • Kompetencje umożliwiające sprawną komunikację zarówno ze stroną techniczną jak i biznesową;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Umiejętności tworzenia dokumentacji użytkowej;
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych.

 Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej, ceniącej indywidualność firmie z branży IT;
  • Ciekawe wyzwania i możliwość budowania naszej organizacji;
  • Dużą samodzielność i niezależność;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz profesjonalne narzędzia pracy;
  • Pakiet medyczny;
  • Zajęcia z j. angielskiego;
  • i wiele innych, o których przekonasz się na spotkaniu

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118