Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista C# Warszawa
Konsultant / Młodszy Programista ERP

DAMAL Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2525 dni temu

Ogłoszenie numer: 1643436, z dnia 2017-05-24

DAMAL Sp. z o.o. jest firmą informatyczną, która od ponad 20 lat oferuje doradztwo, sprzedaż, wdrożenia i opiekę powdrożeniową w zakresie oprogramowania klasy ERP - enova ERP, AssecoBS WAPRO i Symfonia. Dostarczamy również rozwiązania indywidualne, a także oprogramowanie integrujące w/w rozwiązania między sobą oraz z systemami innych producentów: m.in. SKILLS, ILUO, Shoper, Maconomy.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz nowymi projektami poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • uczestniczenie w projektach wdrożeń systemów informatycznych klasy ERP
  • wsparcie zespołu w tworzeniu algorytmów
  • tworzenie raportów
  • tworzenie wydruków
  • przygotowanie dodatków do systemów ERP
  • analiza bazy danych

Wymagania

  • podstawowa znajomość języków ASPX/HTML oraz C#/VB
  • chęć i umiejętność szybkiego uczenia się
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz kreatywność
  • podstawowa znajomość bazy danych MS-SQL oraz języka zapytań SQL
  • podstawowa znajomość środowiska CrystalReports lub Visual Studio Express for Web
  • determinacji, terminowości i konsekwencji w działaniu
  • samodzielności i bardzo dobrej organizacji czasu

Oferujemy

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • kontakt z nowoczesną technologią IT
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • długoterminową współpracę
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne