Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant MS Dynamics AX (finanse)

Nigel Frank International
kujawsko-pomorskie, praca zdalna
praca stacjonarna
2849 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji tylko Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint i BI oraz kadry kierowniczej.
Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.

Miejsce pracy: praca zdalna
Nr ref.: ax260516remote

Dla jednego z naszych kluczowych klientów poszukujemy specjalisty w zakresie wdrożenia i wsparcia systemu Dynamics AX, który będzie pełnił rolę eksperta ds. rozwiązań ERP (DAX)

Podstawowe zadania:
  • utrzymanie i wsparcie powdrożeniowe w zakresie optymalizacji i konfiguracji systemu Dynamics AX 2012
  • analiza potrzeb użytkowników i wprowadzanie dodatkowych optymalizacji usprawniających korzystanie
  • udział we wdrożeniu systemu Dynamics AX w dalszych oddziałach grupy
  • szkolenie użytkowników
Wymagania:
  • doświadczenie minimum dwa lata w realizacji projektów wdrożeniowych Microsoft AX w wybranych obszarach (finanse, logistyka, sprzedaż, produkcja)
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji tworzonych modyfikacji
  • umiejętność programowania w językach X++, C# i/lub C++ będzie dodatkowym atutem
  • praktyczna znajomość i doświadczenie w realizacji procesów wdrożeniowych w całym cyklu życia projektu
Klient oferuje:
  • atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczność formy współpracy
  • stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego