Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    4 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant MS Dynamics AX - Logistyka

Nigel Frank International
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
2758 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji tylko Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint i BI oraz kadry kierowniczej.
Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.
Stanowisko to brzmi interesująco, ale to nie jest odpowiednie dla Ciebie? Nie ma problemu, skontaktuj się z nami, a my pomożemy w znalezieniu odpowiedniej pracy dla Ciebie!
Gwarantujemy poufność, integralność i osobiste uwagi, doświadczenia, kontakty z klientami i profesjonalizm.

Nr ref.: ax09

Nasz Klient, renomowana Grupa spółek posiadająca wiele oddziałów w Polsce poszukuje obecnie kandydata na stanowisko Konsultanta AX ds. logistyki, który pracowałby w Warszawie lub w Poznaniu.

Główne zadania:

  • Udział w projektach wdrożeniowych w systemie MS Dynamics AX (Axapta) 2009 i 2012
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Rekomendowanie możliwości rozbudowy i optymalizacji systemu,
  • Prowadzenie szkoleń indywidualnych i grupowych dla użytkowników końcowych,
  • Codzienna współpraca z działem programistów nad zmianami (implementacją) systemu ERP
  • Wsparcie użytkowników systemu

Mile widziane:

  • Doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych Microsoft AX w wybranych obszarach (produkcja lub logistycznym)
  • Praktyczna znajomość procesów produkcyjnych i/lub logistycznych i/lub projektowych
  • Praktyczną znajomość zasad logistyki i/lub produkcji
  • Doświadczenie we współpracy z działem programistów i innymi konsultantami dziedzinowymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:

  • Narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość współpracy na zasadzie działalności partnerskiej/ umowy o pracę