Praca.pl Praca Wielkopolskie Programista Microsoft Dynamics AX (X/X++) Wielkopolskie
Konsultant MS Dynamics AX z j. niemieckim - praca dla zagranicznego partnera

Nigel Frank International
wielkopolskie
praca stacjonarna
2684 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji tylko Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint i BI oraz kadry kierowniczej.
Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.

Nr ref.: Niemax1116

Lokalizacja: cała Polska

Opis stanowiska:

Dla naszego międzynarodowego klienta, firmy dostarczającej rozwiązania IT klasy ERP, z sukcesem działającej w regionie DACH poszukuję kandydatów na stanowisko Konsultanta MS Dynamics AX do nowo powstającego polskiego oddziału.

Główne zadania:

  • Udział w projektach wdrożeniowych w obszarze MS Dynamics AX (Axapta) w Polsce i za granicą
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Parametryzacja i przygotowanie systemu na podstawie wymagań Klienta,
  • Wsparcie innych pionów firmy we wdrażaniu systemu AXAPTA u klientów,
  • Codzienna współpraca z działem programistów nad zmianami (implementacją) systemu ERP
  • Wsparcie użytkowników systemu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie kilkuletnie w realizacji projektów wdrożeniowych Microsoft AX w obszarze finansów
  • Praktyczna znajomość procesów finansowych (mile widziana znajomość procesów księgowych w rejonie DACH)
  • Praktyczna znajomość i doświadczenie w realizacji procesów wdrożeniowych w całym cyklu projektu
  • Doświadczenie we współpracy z działem programistów i innymi konsultantami dziedzinowymi
  • Bardzo dobra znajomość J.NIEMIECKIEGO

 Klient oferuje:

  •  Praca w międzynarodowym zespole implementacyjnym
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość pracy zdalnej ze sporadycznymi wyjazdami do klientów w regionie DACH