Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    19 godz.
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator ds. Inwestycji

Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.
mazowieckie, cała Polska
praca stacjonarna
3550 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Nr Ref.: (6682-14)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 lata doświadczenia na podobym stanowisku
  • umiejętność czytania projektów aranżacji
  • znajomość podstaw prawa budowlanego
  • znajomość MsOffice oraz AutoCad
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych wyjazdów na terenie całej Polski
Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za realizację procesów inwestycyjnych pod otwarcia drogerii i aptek zgodnie ze standardami firmy
Firma oferuje:
  • zadaniowy czas pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość awansu
  • atrakcyjny pakiet socjalny
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".