Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator hali

PMT Marketing System Sp. z o.o. Sp. k.
Warszawa
praca stacjonarna
2880 dni temu

Ogólnopolska Agencja Merchandisingowa poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Koordynacja działań organizacyjnych związanych ze zleceniami merchandisingowymi
  • Rekrutacja i szkolenie merchandiserów
  • Dbałość o ekspozycję towaru Klientów Zleceniodawcy
  • Sporządzanie ustalonych raportów i przesyłanie do centrali firmy
  • Wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez agencję

Wymagania:

  • Doświadczenie w merchandisingu i lub pracy w sieciach handlowych
  • Aktualna książeczka zdrowia (sanepidowska)
  • Umiejętności organizacyjne
  • Komunikatywność, kreatywność
  • Dyspozycyjność, mile widziani studenci zaoczni

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach porannych
  • Możliwość rozwoju w firmie o ogólnopolskim zasięgu
  • Duży zakres samodzielności przy realizacji zleceń