Najnowsze oferty pracy

  • Shopping Center Manager

    BIG Poland   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    20 godz.
    RESPONSIBILITIES: Supervising the daily operations of the Shopping Center and working with tenders on a daily basis. Ensuring the functionality and day-to-day operation of the Shopping Center. Representing the owner of the Shopping Center in the most proper way in any contact with the public...
Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator Operacyjny (FMCG)

Beetsma Sp. z o.o. Agencja Pracy
Poznań
praca stacjonarna
2845 dni temu
Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Obecnie do Oddziału naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie/ Poznań
Obowiązki:
  • całościowe zarządzanie projektami w dziedzinie usług pracy tymczasowej, realizowanych na podległym terenie u klientów z branży FMCG
  • wsparcie Oddziału w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych w projektach masowych
  • organizowanie terenowych akcji rekrutacyjnych
  • rozwijanie i utrzymywanie wysokich standardów współpracy z Klientami
Wymagania:
  • doświadczenie w realizacji masowych projektów rekrutacyjnych (mile widziane doświadczenie w obsłudze klientów z branży FMCG)
  • wiedza operacyjna w zakresie usług pracy tymczasowej
  • umiejętność budowania i podtrzymywania pozytywnych relacji z Klientami
  • czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia: wynarodzenie podstawowe + premia
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy itd.)
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym Zespole nastawionym na rozwój