Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator Projektu

Ameet Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
3155 dni temu

Jesteśmy Wydawnictwem książek dla dzieci istniejącym na rynku od ponad 20 lat.
Działamy na rynkach Europy oraz Stanów Zjednoczonych i współpracujemy
z wieloma Licencjodawcami, takimi jak Grupa LEGO i The Walt Disney Company.

Poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź

WYMAGANIA:
  • umiejętność planowania oraz organizacji pracy swojej i innych,

  • sumienne podejście do powierzonych zadań,

  • znajomość zainteresowań i umiejętności dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym,

  • kreatywność, wyczucie estetyki oraz zmysł plastyczny,

  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OBOWIĄZKI:
  • planowanie i koordynowanie etapów pracy nad projektami książek,

  • udział w tworzeniu planów wydawniczych,

  • ocena projektów książek na każdym z etapów,

  • współpraca z autorami oraz ilustratorami książek.

OFERUJEMY:
  • możliwość pracy w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie,

  • przyjazną atmosferę w młodym i kreatywnym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Przed wysłaniem aplikacji, prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną znajdującą się tutaj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AMEET Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, zwaną dalej „Administratorem”, w celu prowadzonego przez Administratora procesu rekrutacyjnego.
Moja zgoda dotyczy tych wszystkich danych osobowych, które zostały przeze mnie dobrowolnie podane, a które nie znajdują się w katalogu danych, których może żądać przyszły pracodawca, o których mowa w art. 221 § 1 kodeksu pracy [ tj. 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia]. W dowolnym momencie mogę cofnąć moją zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.