Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Koordynator zleceń/Koordynator przedsięwzięć

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
3290 dni temu

Ogłoszenie numer: 671071, z dnia 2015-04-17

W chwili obecnej firma nasza koncenturje swoją działalność w obszarze outsourcingu zasobów informatycznych, naszymi klientami są wiodące na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Nr Ref.: KZKP.03.15

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować w środowisku biznesowym naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Zadania realizowane na stanowisku:

  • obsługa systemu do zarządzania zleceniami
  • koordynowanie prac pracowników wydziału w zakresie realizacji zleceń
  • dbanie o dotrzymywanie terminów wykonywanych zleceń przez pracowników wydziału
  • zapewnienie wsparcia organizacyjnego i logistycznego pracowników wydziału w realizacji bieżących zadań
  • zapewnienie wsparcia w przygotowywaniu zapotrzebowań przez pracowników wydziału oraz nadzór nad ich realizacją
  • wsparcie procesów obowiązujących w firmie
  • monitorowanie, nadzór i kontrola nad realizowanymi zadaniami
  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz

Wymagania

Kompetencje wymagane (brak wyklucza)

  • Umiejętność jednoczesnego koordynowania wielu zadań projektowych
  • Ogólna znajomość pojęć z zakresu technologii,architektury i rynku infrastruktury informatycznej (w szczególności orientacja w zakresie usług cloud computing)
  • Umiejętność budowy dobrych relacji i motywacji w zespole w celu skutecznego dostarczania produktów projektu w założonym terminie i jakości
  • Ogólna znajomość zasad zarządzania zadaniami
  • Język angielski  dobry w mowie (udział w  telekonferencji z międzynarodowym zespołem projektowym) i piśmie.
  • Znajomość pakietu Office (bardzo dobra znajomość PowerPoint i Excel)

Cechy osobowości:

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i operatywność
  • Dobra współpraca w grupie
  • Komunikatywność
  • Ukierunkowanie na realizację celu / osiągnięcie wyniku / dostarczenie produktu
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań
  • Umiejętność pracy wielowątkowej(symultanicznej)
  • Zdolności analityczne
  • Asertywność
  • Skrupulatność
  • Dążenie do rozwoju zawodowego

Informacje dodatkowe:

  • Kandydat może być studentem (np. ostatniego roku) – preferowane kierunki techniczne oraz ekonomiczne
  • Oferujemy rozwój kariery zawodowej w kierunkach: Zarządzanie Projektami oraz Inżynier/Architekt IT
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia dzięki pracy w międzynarodowej korporacji
  • Praca w zgranym zespole, pod opieką doświadczonych koordynatorów
  • Praca w długoterminowych projektach lokalnych i międzynarodowych

Poznaj

W chwili obecnej firma nasza koncentruje swoją działalność w obszarze outsourcingu zasobów informatycznych, naszymi klientami są wiodące na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.