Zobacz więcej ofert pracy

Korektor / Proofreader

APLOQ S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
3257 dni temu

Ogłoszenie numer: 678999, z dnia 2015-04-29

APLOQ S.A.

Jesteśmy profesjonalnym biurem tłumaczeń. Dzięki bogatemu know-how, zdobytemu przez nasz zespół w trakcie różnorodnych projektów, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość usług językowych. Oznacza to profesjonalizm, precyzję i elastyczność w każdym wypadku. Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy do naszego zespołu we Wrocławiu pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Korekta tekstu przed publikacją/drukiem
  • Korekta tłumaczeń z języków europejskich na język polski
  • Edycja tekstu
  • Kontakt z tłumaczami
  • Pomoc w obsłudze projektów tłumaczeniowych

Wymagania

  • Biegła znajomość najnowszych zasad polskiej ortografii i interpunkcji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość drugiego języka europejskiego
  • Nieprzeciętne umiejętności organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • Pracę w młodym, różnorodnym zespole w siedzibie firmy we Wrocławiu
  • Szkolenia z programów tłumaczeniowych
  • Elastyczne godziny pracy