Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetyczka / Masażystka

Astral Limited
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
2729 dni temu
top

Astral International Limited od ponad 20 lat pomaga wszystkim, którzy marzą o jednoczesnym zwiedzaniu świata i zarabianiu pieniędzy. Praca na największych statkach pasażerskich to niewątpliwa szansa rozwoju zarówno zawodowego jak i finansowego, ale także prestiż zarezerwowany dla najlepszych.

Dla naszego Klienta,  który  zarządza SPA na luksusowych statkach pasażerskich poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: luksusowe statki pasażerskie na wodach całego świata

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe licencjat/magister na kierunku fizjoterapia/ kosmetologia lub certyfikat w zakresie masażu klasycznego -(150 godz. kurs obejmujący teorię i praktykę) lub dyplom technika kosmetologii (min. roczne doświadczenie w wykonywaniu zabiegów kosmetycznych oraz masażu);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Nienaganna aparycja;
  • Zorientowanie na klienta;
  • Otwartość, komunikatywność i pozytywna energia.
OFERUJEMY:
  • Świetne zarobki;
  • Szkolenie w Londynie, gdzie poszerzysz swoją wiedzę i uzyskasz certyfikaty;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pełne ubezpieczenie podczas trwania kontraktu;
  • Zakwaterowanie, wyżywienie oraz opiekę medyczną na koszt armatora;
  • Niepowtarzalną okazję, aby zwiedzić świat;
  • Pomoc w procedurach związanych z wyjazdem.

Prosimy o załączenie do CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”