Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Kosmetyczka Pomorskie
Kosmetyczka w SPA na statku pasażerskim

Astral Limited
pomorskie
praca stacjonarna
2366 dni temu

Astral Limited – Agencja rekrutacyjna istniejąca na polskim rynku od 1989 roku. Pierwsza firma crewingowa w Polsce i wschodniej części Europy. Obsługuje wszystkich liczących się armatorów zaopatrując ich w pracowników działu hotelowego. Więcej informacji znajdziesz o nas na www.astrallimited.pl

Jeśli Twoim celem jest praca w prestiżowym spa na statku pasażerskim pływającym po najpiękniejszych zakątkach świata to zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Miejsce: Karaiby

Wymagania:
  • Doświadczenie zgodne z aplikowanym stanowiskiem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność sprzedaży
  • Umiejętność budowania relacji z klientem
  • Wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • Szkolenie w Londynie zakończone certyfikatem
  • Wyjątkową okazję do zwiedzenia egzotycznych miejsc
  • Pracę w multikulturowym środowisku
  • 9-miesięczne kontrakty
  • Pełne ubezpieczenie podczas trwania kontraktu
  • Zakwaterowanie, wyżywienie i opiekę medyczną
  • Pomoc we wszystkich procedurach niezbędnych do wyjazdu
Prosimy o dodanie klauzuli:

,,I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2016, item 922 as amended.”