Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetyczka

Klient portalu Praca.pl
Warszawa, Warszawa, Żoliborz
praca stacjonarna
3405 dni temu

Ogłoszenie numer: 577458, z dnia 2014-12-22

Aktualnie poszukujemy osób wykonujących zabiegi na twarz / ciało / pielęgnację dłoni i stop.

Kosmetyczka

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa, Żoliborz

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie,
  • wykształcenie dające uprawnienia do pracy na niniejszym stanowisku,
  • umiejętność wykonywania zabiegów na twarz, ciało lub płytkę paznokcia,
  • zdolności interpersonalne,
  • sumienność i wysoka kultura osobista,
  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • możliwości rozwoju, szkolenia,
  • motywacyjny system wynagrodzenia,
  • pracę na najwyższej jakości kosmetykach i urządzeniach.