Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetyczka

Instytut Zdrowia i Urody Zielona Dolina
Olsztyn
praca stacjonarna
3358 dni temu

Ogłoszenie numer: 605270, z dnia 2015-02-05

Kosmetyka, Dietetyka, Fryzjerstwo

Kosmetyczka

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

Instytut Zdrowia i Urody Zielona Dolina w Olsztynie (Centrum) poszukuje osoby z doświadczeniem (min. 1 rok w salonie kosmetycznym).

Wymagania

  • umiejętność obsługi kombajnów i maszyn kosmetycznych
  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych
  • znajomość procedur obowiązujących w salonie kosmetycznym
  • masaż ciała i twarzy
  • perfekcyjny manicure i pedicure (biologiczny, hybrydowy)
  • obsługa frezarki do manicure i pedicure
  • przedłużanie paznokci metodą żelowa na tipsie i formie
  • henna brwi i rzęs
  • depilacja woskiem
  • nienaganny wygląd
  • komunikatywność

Mile widziane:

  • przedłużanie rzęs
  • obsługa urządzenia do endermologii
  • wykonywanie zabiegów z użyciem wyższych stężeń kwasów
  • makijaż permanentny
  • baza własnych klientów

Poszukujemy osoby dyspozycyjnej, chcącej uczyć się i pogłębiać wiedzę, otwartej na ludzi, punktualnej i z wysoką kulturą osobistą.

Oferujemy

  • płaca w systemie stałym plus prowizja
  • pakiet szkoleń
  • praca w urokliwym miejscu, w miłej atmosferze i fantastycznym zespole