Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja Kowal Francja
Kowal - Operator młota pneumatycznego

Gascard Martin Prost
Francja, Neuilly l'eveque
praca stacjonarna
3632 dni temu

Ogłoszenie numer: 436129, z dnia 2014-05-16

Firma Forge Martin Prost zajmuje się wykuwaniem części metalowych, małych serii dla przemysłu. Jesteśmy firmą rodzinną. Obecnie do naszego zespołu, w którym pracuje już 5 Polaków,

poszukujemy kandydatów od zaraz na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja, Neuilly l'eveque

Opis stanowiska

  • Praca z użyciem młota pneumatycznego marki Zygmunt
  • Stanowisko produkcyjne, związane z wykuwaniem części metalowych

Wymagania

  • Co najmniej 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Chęć podjęcia pracy zagranicą.

Oferujemy

  • Kontrakt na stale
  • Wynagrodzenie  min. 11euro/godzinę (w zależności od kompetencji)
  • Możliwość uzyskania premii
  • Godziny nadliczbowe ponad 151 godzin / miesiąc
  • Zakwaterowanie w mieszkaniu zlokalizowanym niedaleko firmy
  • Pracę od zaraz

Wynagrodzenie

Od 7000 do 10000 PLN