Najnowsze oferty pracy

  • Krawiec / Krawcowa

    Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie / kontrakt B2B
    5 dni
    Jakie zadania na Ciebie czekają? usługi krawieckie dla klientów sklepu; szycie wzorników przeznaczonych na ekspozycję sklepu; szycie dekoracji stołowych i okiennych; fachowe doradztwo.
  • Szwaczka / Szwacz

    conTeyor Poland Sp. z o.o.   Czechowice-Dziedzice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Co będzie należało do Twoich obowiązków? precyzja i dokładność; zdolności manualne i wyobraźnia przestrzenna; umiejętność pracy w zespole; otwartość na zdobywanie nowych kompetencji, chęć nauki zawodu; mile widziane: doświadczenie w szyciu lub doświadczenie w pracy na produkcji;
  • Pracownik / Pracownica Produkcji

    Elis Textile Service Sp. z o.o.   Wiązowna    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    7 dni
    Zadania Prowadzenie ewidencji odzieży w magazynie, Typowanie odzieży do naprawy oraz dokonywanie drobnych przeróbek, Realizacja zamówień (prawidłowe oznakowywanie i pakowanie odzieży do klienta), Odbiór dostaw odzieży z naszego Magazynu Centralnego, Sprawdzanie zgodności ilościowych i...
Zobacz więcej ofert pracy

Krawcowa/ Szwaczka

PersonalPilot
Niemcy, Bawaria, Dingolfing
praca stacjonarna
2592 dni temu

Ogłoszenie numer: 1534976, z dnia 2017-02-21

PersonalPilot (KRAZ 15273) jest agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Krakowie. Zajmujemy się rekrutacją kandydatów poszukujących pracy w Niemczech.

Oferujemy zatrudnienie na warunkach niemieckich z niemiecką umową o pracę, ubezpieczeniem oraz pozostałymi świadczeniami socjalnymi.

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria, Dingolfing

Opis stanowiska

  • praca dla firmy z branży Automotive (BMW)

  • szycie akcesoriów samochodowych

  • cięcie według wzoru

  • szycie w różnych materiałach (skóra, welur itp.)

  • przestrzeganie przyjętych norm jakości

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1

  • doświadczenie na ww. stanowisku - na przemysłowych maszynach do szycia

  • doświadczenie w pracy w firmach tapicerskich lub meblarskich – mile widziane

  • gotowość pracy w systemie dwuzmianowym (5:00 – 13:30; 13:30 - 22:00)

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziany własny samochód

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 16,84 euro brutto/ godzina

  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę

  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny

  • pomoc w organizacji wyjazdu

  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę

  • stałą opiekę koordynatorów

  • respektowane prawo do urlopu

Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 122 100 221

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).