Zobacz więcej ofert pracy

Kreślarz/Grafik

Huta Szkła CZECHY S.A.
mazowieckie, Trąbki k/Garwolina
praca stacjonarna
2974 dni temu

Ogłoszenie numer: 984352, z dnia 2016-02-26

Huta Szkła "Czechy" S.A. produkuje nowoczesne, wysokiej jakości opakowania ze szkła bezbarwnego oraz oferuje różnorodne techniki zdobienia począwszy od sitodruku, sitodruku błyszczącego, przez matowanie proszkowe, aż do kalki ceramicznej.
Obecnie Huta Szkła "Czechy" S.A. należy do grupy Zignago, która posiada huty we Włoszech, Francji i Polsce i sprzedaje swoje wyroby na całym świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Trąbki k/Garwolina

Nr Ref.: Rekrutacja TF/2016

Opis stanowiska

  • projektowanie wyrobów szklanych i wykonywanie rysunków technicznych produkowanych wyrobów,
  • sporządzanie rysunków technicznych z naniesionym zdobieniem wyrobu np. nadruk,
  • współpraca z pracownikami Działu Handlowego, Produkcji, Zdobienia  i Kontroli Jakości podczas wdrażania nowych wyrobów.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (możliwość zatrudnienia studenta),
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • dobra znajomość oprogramowania AutoCAD,
  • znajomość oprogramowania, Adobe Illustrator lub CorelDRAW.

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność modelowania 3D w programie SolidWorks, Inventor  Catia, Silid Edge, Pro/ENGINEER lub podobnym,
  • znajomość języka angielskiego lub włoskiego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie,
  • szkolenia z najnowszych wersji używanego oprogramowania, branżowe i inne wspomagające prace na danym stanowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego.