Zobacz więcej ofert pracy

Księgarz

Klient portalu Praca.pl
Wrocław
praca stacjonarna
2534 dni temu

Ogłoszenie numer: 1632012, z dnia 2017-05-12

Firma księgarska o zasięgu ogólnopolskim

 Zatrudni pracownika na stanowisko

Księgarz

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Szukamy osoby do naszego zespołu w Księgarni. Pracujemy z książkami – które znamy i o których potrafimy opowiadać. Pracujemy też z ludźmi: klientami, dostawcami, szkołami –których po prostu lubimy. Także jeśli, tak jak my, lubisz książki i kochasz ludzi, a przy tym masz w sobie żyłkę sprzedawcy – to jest praca dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • życzliwa i profesjonalna obsługa klientów księgarni
  • pomoc w wyborze książek
  • sprzedaż oferty pozostałej (zabawki, gry, gadżety itp.)
  • realizacja zamówień, szykowanie paczek do wysyłek
  • przyjmowanie i wydawanie towaru
  • dbałość o ekspozycję i estetykę księgarni

Wymagania

Oczekujemy:

  • komunikatywności i kultury osobistej
  • operatywności i samodzielności
  • rzetelności i sumienności
  • zdolności szybkiego uczenia się – zwłaszcza w obszarze asortymentu księgarni
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub innego
  • minimum średniego wykształcenia

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość branży księgarskiej
  • doświadczenie w kierowaniu samochodem (kat.B)

Oferujemy

  • satysfakcjonujące zatrudnienie
  • wsparcie merytoryczne
  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę