Zobacz więcej ofert pracy

Kucharka/Kucharz

Euro Holding
opolskie, Olsztyn
praca stacjonarna
3294 dni temu

Prywatna rezydencja poszukuje pary do prowadzenia luksusowej rezydencji przy jeziorze na Mazurach (20 km od Olsztyna)

Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

Gospodyni/kucharz/kucharka: praca w kuchni i dodatkowe prace zlecane (zakupy, sprzątanie itp.)

Pomoc/złota rączka – pomoc techniczna w prowadzeniu rezydencji, ewentualnie:

  • pomoc w kuchni,
  • sprzątanie,
  • praca w ogrodzie – w zależności od doświadczenia
Wymagania:
  • Wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte referencjami
  • Prawo jazdy kat. B u jednej z aplikujących osób
  • Dyspozycyjność i możliwość podjęcia pracy nie później niż od połowy marca 2015
Oferujemy:
  • Zamieszkanie w apartamencie na miejscu (2 oddzielne sypialnie, living room, łazienka i kuchnia do wyłącznego użytku)
  • Umowę o prace
  • Wynagrodzenie na poziomie 3000-4500 netto dla kucharki, plus atrakcyjne wynagrodzenie dla złotej rączki.