Najnowsze oferty pracy

  • Asystent / Asystentka działu zakupów

    Rehasport Clinic   Poznań, ul. Jasielska 14    praca stacjonarna
    asystent  umowa na zastępstwo  pełny etat  rekrutacja online
    4 dni
    Do głównych zadań należeć będą: Prowadzenie gospodarki materiałowej : przygotowanie zamówień, nadzór nad ich terminową i jakościową realizacją, przyjmowanie materiałów na stan magazynowy; Utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami; Współpraca z zespołem medycznym szpitala;
Zobacz więcej ofert pracy

Kupiec

ALDI Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
2527 dni temu

Nasza Firma należy do czołowych przedsiębiorstw z branży spożywczej, działających w sektorze handlu detalicznego na rynku europejskim. Kierujemy się prostą zasadą: Wysoka jakość w dobrej cenie. Kluczem do naszego sukcesu jest uczciwość i respektowanie zasad fair play w pracy zespołowej.

Do naszej centrali w Katowicach poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kupiec

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie powierzoną grupą asortymentową

  • prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami odnośnie danej grupy asortymentowej

  • wprowadzanie modernizacji i ulepszeń jakościowych produktów i opakowań

  • podejmowanie decyzji odnośnie wprowadzania i wycofywania produktów z asortymentu

  • weryfikacja oraz pełnienie nadzoru nad aktualnością i ważnością kontraktów

  • kontrola realizacji warunków handlowych

  • analiza sprzedaży i marży

Profil kandydata:

  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w Dziale Zakupów, znajomość branży spożywczej będzie dodatkowym atutem

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe: ekonomia, logistyka, zarządzanie),

  • dobra znajomość j. niemieckiego (min C1),

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem),

  • umiejętność obsługi komputera (MS Office),

  • wysokich umiejętności negocjacyjnych i umiejętności priorytetyzowania zadań

  • otwartości do samodzielnego planowania i podejmowania decyzji

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie handlowej z tradycjami,

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz gwarancję wzrostu zarobków,

  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin oraz ubezpieczenie na życie)

  • miejsce parkingowe obok budynku siedziby,

  • stabilność zatrudnienia i długofalowa perspektywa rozwoju,

  • przyjazna atmosfera pracy,

  • pogłębione szkolenie wprowadzające,

  • brak monotonii w pracy i różnorodność zadań

  • samochód służbowy, również do użytku prywatnego.