Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Pracownik Patroli Interwencyjnych Warszawa
Kwalifikowany Pracownik Grup Interwencyjnych

Solid Security
Warszawa
praca stacjonarna
3139 dni temu

Solid Security Sp. z o.o. - jedna z największych firm z branży ochrony

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia,
  • Podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia.

Wymagania:

  • Zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,
  • Niekaralność,
  • Dyspozycyjność,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku pracownika ochrony w załogach interwencyjnych,
  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni,
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • Dogodny system zmian,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Poznaj

Solid Security Sp. z o.o.

Solid Security to doświadczenie, wiedza oraz profesjonalizm działań na rynku ochrony osób i mienia. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem z powodzeniem funkcjonującą od 1991 roku na terenie całego kraju. Na podstawie grupy wyspecjalizowanych spółek, świadczymy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

Jak działamy

Bierzemy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi, realizując ustalenia z Klientem, reagując jednocześnie na potrzeby pojawiające się w trakcie realizacji kontraktu.
Proponowany przez nas Zintegrowany System Ochrony, gwarantuje optymalizację procesów ochronnych, podnosząc poziom bezpieczeństwa naszych Klientów.

Dbamy o dobre relacje w biznesie, opierając je o konstruktywny dialog, profesjonalizm działań oraz partnerstwo. Potencjał Solid Security oparty jest o kompetentny i zaangażowany Zespół.
Działamy we wszystkich regionach Polski, poprzez profesjonalnie zorganizowaną strukturę operacyjną.

Pozycja Solid Security oraz ciągły rozwój firmy, związana jest z umiejętnością wykorzystywania wieloletniego doświadczenia, z właściwym rozumieniem potrzeb Klienta oraz inwestowaniem w kapitał ludzki i innowacyjne rozwiązania.