Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Korepetytor Pomorskie
Lektor j. angielskiego online

Work Service S. A.
pomorskie
praca stacjonarna
2884 dni temu
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce.

Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 2010.

Nr Ref.: ANG-on/DDP-04/PL

Opis stanowiska:

Oferta, którą masz przed sobą, łączy stabilną pracę w dużej firmie w międzynarodowym środowisku, a równocześnie zapewnia Ci bardzo elastyczny czas pracy – sam określasz swoją dyspozycyjność.Chcesz pracować na pełny etat czy jedynie kilka godzin popołudniami - sam zdecydujesz!
Chcesz aby Twoja kariera nabrała tempa? Aplikuj do nas!

Czym się będziesz zajmował?
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie szkoleń i lekcji językowych poprzez platformę online. Dostęp do Klientów masz zagwarantowany przez firmę, a Twoim biurem będzie... Twój dom!

Wymagania:

Twój profil:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom C1);
  • Komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Energia, dynamizm w działaniu;
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na stanowisku nauczyciela/lektora języka angielskiego.
Oferujemy:

Wybranym Kandydatom nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie, świadczącej nowoczesne usługi dla odbiorców na całym świecie;
  • Bardzo elastyczny czas pracy – możliwość potraktowania tej oferty jako jedynego pracodawcy lub jako dodatkowego źródła dochodów;
  • Pracę zdalną – bez wychodzenia z domu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy;
  • Dużą samodzielność i autonomię w działaniu.

Prosimy o dołączenie CV i klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Work Service S.A. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”