Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Lider Zespołu ds. Testów

Grafton Recruitment
Gdańsk
praca stacjonarna
2348 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Gdańsk
Nr ref.: 4-10-47147/PC
Jesteś doświadczonym testerem? Chcesz rozwijać swoje umiejętności zarządzania zespołem? Zależy Ci na pracy w międzynarodowym środowisku, skupiającym najlepszych specjalistów z obszaru IT?

Prześlij swoje CV na stanowisko Lidera Zespołu ds. Testów.

Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Główne obowiązki na tym stanowisku:
  • Zarządzanie zespołem testerów
  • Koordynowanie projektów
  • Tworzenie planu rozwoju dla członków zespołu
  • Codzienny kontakt z zagranicznymi klientam
Requirements:
  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu
  • Znajomość języków skryptowych (Python, Bash)
  • Konfigurowanie środowiska testowego
  • Tworzenie raportów
  • Znajomość narzędzi do testów automatycznych/frameworków (Zephyr, Cucumber, Robot Framework, Selenium)
  • Reportowanie bugów (Jira, Bugzilla)
  • Znajomość Linux/Unix, Windows
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziana znajomość:
  • XML, HTML
  • TCP/IP, BCAM
  • Java, C
Benefits:
  • Możliwość pracy i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Czynny udział w innowacyjnych projektach
  • Atrakcyjne warunki pracy (pakiet socjalny + stałe wynagrodzenie)
  • Szkolenia dla pracowników
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".