Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Programista iOS Mazowieckie
MacOSX and iOS engineer (devops)

TeamQuest
mazowieckie, Wroclaw
praca stacjonarna
2694 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
We are looking for a passionate Mac Engineer which will join our DevOps team to increase level of support and automation of the Bitbar Testing product for the Apple related frameworks.
MIASTO Wroclaw
Nr ref.: 19670
Zakres obowiązków:
  • Help the team to provide support to all new coming technologies and frameworks used in the Bitbar Testing frameworks
  • Knowledge of Apple development and testing stack (Xcode, xcodebuild, XCTest, Appium, Calabash )
  • Help the team to improve system configuration and provisioning code Improve and research support for virtualisation
  • Contribute to the development of monitoring tools
  • Support other team members to overcome Apple related issues
Wymagania:
  • Openness to work on different technologies (Mac OS X/iOS, but also Android / Linux)
  • Knowledge and experience on Mac OS X system administration, in details: shell scripting, network and Services configuration
  • Knowledge of the network services and capability to analyze logs in search of problems or signs of faults
  • Knowledge on System Virtualization (Vagrant, VMWare, ...)
  • Knowledge on system configuration management (Ansible, Chef)
  • Python / Ruby
  • Advanced level of English

Dodatkowe atuty:

  • Experience in:
    • Data aggregation tools (LogStash, ElasticSearch)
    • Network security
    • Administration of Jenkins Servers and CI environments
    • Monitoring tools (Prometheus, Grafana)
Oferujemy:
  • Possibility to quickly learn and use the top trending DevOps technologies and tools
  • Working in a multicultural environment with co workers in EU and US
  • Private Medical Assistance
  • Multisport Card
  • English Lessons
  • Online Technical Trainings and participation to interesting IT conferences
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118