Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Makler Warszawa
Makler Papierów Wartościowych / Specjalista

PKO Bank Polski S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2493 dni temu

Dom Maklerski / Biuro Sprzedaży Detalicznej / Punkt Obsługi Klienta w Warszawie

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: CEN/165/06/2017

Główne zadania:
  • zapewnienie kompleksowej obsługi klientów w zakresie sprzedaży usług i produktów oferowanych przez Dom Maklerski
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja wyznaczonych strategicznych celów: sprzedażowych i rozwojowych
  • aktywne budowanie i rozwijanie trwałych relacji z klientami
  • analiza rynku konkurencji, elastyczne reagowanie na zmieniające się uwarunkowania rynkowe
  • podejmowanie czynności w zakresie wdrażania i stosowania najwyższych standardów obsługi klientów
  • współpraca z innymi jednostkami w Banku w ramach cross – sellingu
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w instytucji finansowej (Domu Maklerskim, Bankowości Prywatnej, TFI),
  • znajomości produktów inwestycyjnych z zakresu działalności maklerskiej
  • realizacji powierzonych zadań i orientacji na wynik
  • łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientami
  • dyspozycyjności, umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości programów z pakietu Microsoft Office (w szczególności: Excel, Word, Power point)
  • licencja Maklera Papierów Wartościowych, znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kat. B - będą dodatkowym atutem
  • dużej otwartości na zmiany, zdolności szybkiego uczenia się
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapewniamy poufność w procesie rekrutacji.

Poznaj

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego, a także jedną z wiodących grup finansowych Europy Środkowo-Wschodniej.

Bank powstał z myślą o klientach indywidualnych, jednak obecnie jest także głównym partnerem przedsiębiorstw, korporacji, instytucji rządowych i samorządowych. Zajmując na rynku wiodącą pozycję pod względem osiągnięć biznesowych oraz wyników finansowych, wyznacza kierunki rozwoju bankowości w Polsce. W codziennych działaniach i realizowanych projektach koncentrujemy się na wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i na wysokiej jakości obsługi. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy i cały czas rozwijamy nasz potencjał.

Od lat jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych pracodawców - znajdziecie nas w czołówce takich prestiżowych rankingów jak: AIESEC, UNIVERSUM, Antal International, Solidny Pracodawca.

PKO Bank Polski zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Szeroka oferta oraz duża skala działania Banku pozwala sprawdzić się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych.