Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    17 godz.
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Belgia Malarz Budowlany Belgia
Malarz (team 2-3 osoby)

KS Service
Belgia, Antwerpen
praca stacjonarna
2479 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U, VG 2091/UC- als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Antwerpen
Nr ref.: MP/BE/032017

OBOWIĄZKI

Do obowiązków należy wykonywanie prac malarskich w różnego rodzaju pomieszczeniach oraz na zewnątrz. Malowanie elementów drewnianych i metalowych w otoczeniu budynków.

WYMAGANIA

Jedynymi wymaganiami jest komunikatywna znajomość języka angielskiego, posiadanie własnego środka transportu, a także ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem oraz chęć do pracy.

OFERUJEMY

Oferujemy przeszkolenie, możliwość uzyskania certyfikatu VCA, a także długoterminową współpracę. Wynagrodzenie 12 EUR brutto/h na warunkach umowy o pracę, nadgodziny płatne 150% plus dodatek paliwowy. Organizujemy zakwaterowanie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.