Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Malarz Budowlany Lubelskie
Malarz Budowlany - Construction Painter

Viktech
lubelskie
praca stacjonarna
2717 dni temu

Ogłoszenie numer: 1337303, z dnia 2016-10-19

Viktech

Firma Viktech specjalizuje się w dostarczaniu wykwalifikowanego personelu w branży budowniczej oraz energetycznej, takich jak: cieśla, dekarz, malarz, elektryk itp. Główna siedziba Firmy Viktech mieści się w Aarhus w Danii, aktualnie posiadamy 6 biur w Danii, 1 w Flensburgu w Niemczech, 1 w Warszawie w Polsce, 1 w Londynie w GB i ostatnie w Toronto w Kanadzie, łącząc ponad 700 pracowników oraz ponad 30 wewnętrznych pracowników biura. W celu uzyskania więcej informacji na nasz temat zapraszamy do odwiedzin naszej strony: www.viktech.dk

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych anglojęzycznych malarzy do pracy przy projektach budowlanych w Danii.
Godziny pracy: Pełny etat (około 37-56 godzin w tygodniu)
Data rozpoczęcia: Jak najszybciej

Główne zadania:

  • Przygotowywanie powierzchni do malowanie w tym zrywanie starych tapet oraz farb
  • Uzupełnianie ubytków I dziur na ścianie, szpachlą lub inną masa uzupełniającą.
  • Przygotować się pod malowanie zabezpieczając wszelkie powierzchnie w pomieszczeniu folią, taśmą itp.
  • Doświadczenie w kładzeniu tapet
  • Umiejętność dostosowywania właściwego koloru do pożądanego efektu poprzez dodawanie odpowiedniej ilości pigment, wody oraz innych detergentów.
  • Malowanie powierzchni używając szczotek, pistoletów, wałków, gąbek, pędzli a nawet palców aby uzyskać pożądany efekt końcowy.

Jak długo trwa projekt: Nie ma daty zakończenia umowy. Wszystko zależy od projektu oraz dopasowania Twojej osoby do danej pracy i do firmy.

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia jako malarz budowlany przy malowaniu wnętrza, mieszkań, powierzchni biurowych i przemysłowych
  • Posiadać doświadczenie w pracy poza granicami Polski (Mile widziane w Skandynawii)
  • KONIECZNOŚĆ posiadania ważnych uprawień SEP lub uprawnień elektrycznych z innego państwa
  • WYMÓG KONIECZNY to język angielski w mowie ( znajomość języka skandynawskiego będzie mile widziane)
  • Posiadanie prawo jazdy oraz samochodu
  • Chęci podróżowania między krajem macierzystym a Dania własnym samochodem

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Duńską umowę o pracę na stabilnych warunkach
  • Ubranie robocze oraz narzędzia do pracy