Zobacz więcej ofert pracy

Malarz budowlany

Work Express Sp. z o.o.
Francja, Region Ardeche
praca stacjonarna
2827 dni temu

Work Service Express poszukuje Malarzy budowlanych z doświadczeniem

Miejsce pracy: Region Ardeche
OPIS STANOWISKA
  • Przygotowanie ściany do malowania (szpachlowanie, szlifowanie)
  • Malowanie pędzlem / wałkiem
  • Obsługa szlifierki typu żyrafa
WYMAGANIA:

Od pracownika na tym stanowisku wymagamy:

  • Minimum 3-LETNIEGO doświadczenia z referencjami
  • Znajomości języka francuskiego branżowego budowlanego
  • Przygotowania własnej skrzynki z narzędziami
  • Znajomości rysunku technicznego oraz czytania planów
  • Dokładności i zaangażowania
  • Pracowitości, sumienności, bardzo dobrej organizacji pracy

Dodatkowym atutem pracownika będzie:

  • Prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • Polską umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość wypracowania NADGODZIN
  • PREMIE UZNANIOWE dla najlepszych pracowników
  • Dodatek żywieniowy (prime panier)
  • DODATKI za znajomość języka francuskiego
  • DODATEK narzędziowy
  • Zakwaterowanie
  • Samochód służbowy
  • Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach.
  • Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w euro lub złotówkach - wedle preferencji pracownika)
  • Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania
Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.