Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    5 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz budowlany

Poland Workforce Ltd
Holandia
praca stacjonarna
2549 dni temu

Dołącz do młodego i ambitnego zespołu działającego na europejskim rynku pracy tymczasowej! Każdego dnia z pasją pracujemy z ludźmi i dla ludzi. POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze KRAZ pod numerem 8845 oraz posiadamy niemiecki certyfikat Erlaubins. Oferujemy lepszą pracę tysiącom osób rocznie z kilku krajów: Polski, Ukrainy, Rumunii i Mołdawii. Jako liderzy na rynku, wykorzystujemy innowacyjne technologie w usługach dla klientów i kandydatów do pracy. Stale się rozwijamy i obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Malarz Budowlany

Zadania:

Poszukujemy malarzy budowlanych do pracy w Holandii. Malowanie wewnątrz budynków oraz elewacji zenętrznych

Wymagania:
  • j. angielski lub holenderski na poziomie podstawowym
  • min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • własny samochód
  • zaangażowanie
  • gotowość do wyjazdu
Oferujemy:
  • holenderska umowa o pracę z pracodawcą
  • 400-450 EUR netto (na rękę) za 37,5h pracy w tygodniu
  • darmowe zakwaterowanie
  • 0.19 ct za każdy przejechany kilometr własnym samochodem
  • pierwszy kontrakt na rok czasu
  • opieka poskojęzycznego konsultanta