Zobacz więcej ofert pracy

Malarz budowlany

Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
Holandia, okolice Eindhoven
praca stacjonarna
2411 dni temu

Ogłoszenie numer: 1759763, z dnia 2017-09-11

Firma Metaal Flex Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji opartą wieloletnim doświadczeniem. Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471.
Aktualnie dla swojego klienta z branży metalurgicznej Metaal Flex Nederland B.V. w związku ze wzrostem zleceń produkcyjnych, dla wzmocnienia zespołu, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia, okolice Eindhoven

Opis stanowiska

Prace związane z malowaniem, odnawianiem hal produkcyjnych, pomieszczeń biurowych jak również mieszkań. Malowanie ścian, okien, drzwi oraz fasad budynków.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka obcego (angielski, niemiecki lub niderlandzki),
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne),
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • kontrakt 3 m-ce z możliwością przedłużenia,
  • zatrudnienie na warunkach holenderskich,
  • pracę w silnym przedsiębiorstwie,
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
  • bezpłatne ubranie robocze,
  • transport do pracy na miejscu w Holandii na koszt pracodawcy.