Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Jordanów Artysta Malarz Jordanów
Malarz- Malowanie Proszkowe i Mokre

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
Jordanów
praca stacjonarna
3359 dni temu

W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Miejsce pracy: Jordanów
Nr Ref.: MAL/DK

Zadania:
  • samodzielne wykonywanie powłok lakierniczych,
  • kontrola jakościowa malowanych elementów przed i po malowaniu,
  • samodzielne zabezpieczanie i malowanie natryskowe detali,
  • nadzór nad parametrami i prawidłowym funkcjonowaniem kabin lakierniczych i urządzeń w lakierni,
  • zgłaszanie usterek.

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe,
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość technologii malowania proszkowego i mokrego,
  • umiejętność obsługi pakietu Office,
  • dokładność, samodzielność, dyspozycyjność.

Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju w zespole doświadczonych specjalistów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162