Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Malarz Budowlany Niemcy
Malarz/ Pomocnik Malarza

German-Polish Job Center Sp.j.
Niemcy, ok. Ulm
praca stacjonarna
2717 dni temu

Ogłoszenie numer: 1355956, z dnia 2016-11-09

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta w południowych Niemczech (okolice ULM)  kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Niemcy, ok. Ulm

Nr Ref.: 273MALAH/DE/16

Opis stanowiska

  • przygotowywanie powierzchni do pokrycia farbami
  • wykonywanie prac malarskich różnymi technikami i rodzajami farb
  • praca zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków
  • montaż izolacji cieplnych

Wymagania

  •  ! WAŻNE ! znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2-3 lata

oraz

  • posiadanie samochodu osobowego
  • dobry stan zdrowia i niekaralność
  • odpowiedzialne i świadome wykonywanie obowiązków
  • motywacja, zaangażowanie w pracy
  • zdolności manualne i techniczne

Mile widziane / Preferowane

  • wykształcenie kierunkowe

Oferujemy

  • wynagrodzenie wg stawki 10 Euro brutto /h + 30 Euro netto diety za dzień roboczy
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • zapewnione ubranie robocze i narzędzia
  • umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi
  • przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia