Zobacz więcej ofert pracy

Malarz / Pomocnik malarza

Schnellkraft Personalmanagement GmbH
podlaskie, Niemcy
praca stacjonarna
2410 dni temu

Ogłoszenie numer: 1744008, z dnia 2017-08-22

Firma Starke Personalservice GmbH. jest średniej wielkości dostawca usług kadrowych. Do partnerów firmy zaliczają się przedsiębiorstwa z takich obszarów jak: przemysł, produkcja, budownictwo.

Miejsce pracy: podlaskie, Niemcy

Opis stanowiska

  • Musi być zdolny do malowania
  • Musi się znać na pracach malarskich
  • Malowanie itp.
  • Liczba etatów: 6

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe.
  • Doświadczenie zawodowe: Wymagane wieloletnie doświadczenie na stanowisku malarza. (potwierdzone stosownymi dokumentami – wymóg konieczny).
  • Znajomość języków: Język: niemiecki, Poziom: dobry.
  • Uprawnienia/dyplomy/dokumenty (np. Prawo jazdy): Mile widziane prawo jazdy kat. B I własny samochód. Dokumenty potwierdzające wykształcenie, doświadczenie zawodowe, uprawnienia itp.
  • Inne istotne wymagania: Umiejętność pracy zespołowej, praca samodzielna według planu.

Oferujemy

  • Wysokość pensji brutto: Pracownik wykwalifikowany 10,35 €/h (praca w landach zachodnich) + dodatki 10 €/dzień + zakwaterowanie zapewnia agencja.
  • Premie: Dodatki urlopowe i świąteczne (po okresie próbnym)
  • Zakwaterowanie zapewnia agencja, możliwość przejęcia kosztów przez pracownika wtedy pracownik dostaje od agencji dodatkowe 20 €/dzień.
  • Rodzaj umowy: Umowa o prace na pełen etat
  • Czas trwania umowy: Nieokreślony
  • Liczba godzin tygodniowo: 40 (możliwe nadgodziny)
  • Zmiany i praca w dni wolne: 1 zmiana, możliwa praca w soboty
  • Data rozpoczęcia: Od zaraz, do uzgodnienie z pracodawca
  • Inne informacje: Pracodawca oferuje dobre warunki finansowe, terminowe wypłaty wynagrodzenia.