Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

RADON Sp. z o. o.
Zielona Góra
praca stacjonarna
2656 dni temu

Ogłoszenie numer: 1483672, z dnia 2017-01-16

Firma RADON oferuje kompleksowe usługi w zakresie obsługi targów i wystaw, obejmujące projektowanie, produkcję i montaż stoisk targowych.

Malarz

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  • praca produkcyjna przy budowie stoisk targowych
  • malowanie powłok drewnianych i drewnopodobnych, metalowych, plastikowych
  • szpachlowanie, szlifowanie, lakierowanie
  • pomocnik stolarza
  • montaż i demontaż stoisk podczas wyjazdów zagranicznych
  • praca w magazynie

Wymagania

  • Wykształcenie – mile widziane techniczne
  • Umiejętności malarskie, przygotowanie powierzchni do malowania, malowanie powłok drewnianych i drewnopodobnych, metalowych, gumowych.
  • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego
  • Prawo jazdy
  • Umiejętności manualne
  • Preferowane: doświadczenie w branży stoisk wystawowych, doświadczenie w branży meblarskiej/ produkcja mebli.
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach oraz do kilkudniowych wyjazdów służbowych zagranicznych

Oferujemy

  • Dobre warunki pracy i narzędzia
  • Pracę w firmie na silnej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Możliwości kariery i profesjonalnego rozwoju