Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

ADCO7
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
3076 dni temu

Ogłoszenie numer: 836321, z dnia 2015-10-26

ADCO7

www.adco7.com

Adco7 jest firmą, która zajmuje się przygotowaniem dokumentów niezbędnych do prawidłowej pracy w budownictwie, dla polskich podwykonawców wykonujących projekty budowlane na terenie Belgii.

Obecnie poszukujemy pracowników z całej Polski do pracy w Belgii na stanowisko:

Malarz

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • miejsce pracy: Belgia
  • prace wykończeniowe w hotelach, restauracjach, obiektach usługowo handlowych i ekskluzywnych budynkach mieszkalnych.

Wymagania

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego nie jest wymagana ale będzie dodatkowym atutem,
  • własne auto i narzędzia (jeśli nie posiadacie oferujemy pomoc),
  • własna działalność gospodarcza - warunek konieczny!

Oferujemy

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie między 3500 a 6500 euro miesięcznie / PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ,
  • stałe wsparcie adco7 przez cały okres trwania współpracy.