Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor eksportu

    Praca.pl Sp. z o.o.   Opacz-Kolonia    praca stacjonarna
    dyrektor  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    11 dni
    Zakres obowiązków: Budowanie i rozwijanie kompetencji nowego zespołu eksportowego. Opracowanie i wdrożenie planów ekspansji na rynki międzynarodowe. Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi partnerami. Negocjacje ważnych umów handlowych. Zarządzanie budżetem i kontrola kosztów sprzedaży....
Zobacz więcej ofert pracy

Manager ds. Eksportu

P.P.H.U. A-LIMA-BIS Sp. z o.o.
wielkopolskie, Środa Wielkopolska
praca stacjonarna
3494 dni temu

Ogłoszenie numer: 524444, z dnia 2014-09-29

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo - Usługowe „A-LIMA-BIS" Sp. z o.o.,

z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej

- wiodąca firma w dziedzinie produkcji maszyn rolniczych

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Środa Wielkopolska

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami na podległym rynku sprzedaży
  • aktywne pozycjonowanie i budowanie wizerunku firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego i rosyjskiego
  • doświadczenie handlowe na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • samodzielność i doskonała organizacja własnej pracy
  • aktywny styl pracy, inicjatywa w działaniu
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • niezbędne narzędzia pracy