Najnowsze oferty pracy

  • Regionalny Koordynator ds. Dostawców Usług Medycznych

    Medicover sp. z o.o.   mazowieckie    praca mobilna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Twoje zadania: Budowanie sieci zewnętrznych dostawców usług medycznych. Odpowiedzialność za zakres i warunki współpracy z tymi dostawcami na obszarze przydzielonego regionu: województwo mazowieckie; Skuteczne pozyskiwanie nowych dostawców, jak również utrzymanie dobrej współpracy z...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager ds. Integracji Sieci Aptecznej

SALES FOR
dolnośląskie
praca stacjonarna
2640 dni temu

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą. Dla swojego Klienta – dynamicznie i najszybciej rozwijającej się sieci aptek w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko: Manager ds. Integracji Sieci Aptecznej.

Nr ref.: MDI/WD/ /2017
Obowiązki:
  • Integracja nowych aptek,
  • Budowa i koordynacja działań regionalnych struktur sprzedażowych,
  • Zarządzanie w terenie pracą podległych zespołów aptecznych,
  • Realizacja założonych celów ilościowych oraz jakościowych,
  • Wdrażanie standardów sieci w integrowanych placówkach.
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania zespołem sprzedażowym w obiektach sieciowych,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie i interpersonalne,
  • Znajomość branży farmaceutycznej,
  • Umiejętności sprzedażowe,
  • Umiejętność delegowania i rozliczania zadań podległego zespołu,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w jednej z wiodących marek sieci aptecznych,
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią obowiązku informacyjnego oraz akceptuję jego postanowienia.

Obowiązek informacyjny dla kandydatów

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SALES FOR Krzysztof Matyja z siedzibą ul. Łucka 15/312, 00-842 Warszawa;
  • inspektor ochrony danych nie został powołany;
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie 6 ust 1 pkt a;
  • odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie przyszły pracodawca;
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat po zakończeniu rekrutacji na wybrane przez Panią/Pana stanowisko;
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.;
  • podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem umownym. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie nie zakwalifikowanie do procesu rekrutacji.