Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Pre sales Manager Dolnośląskie
Manager ds. Sprzedaży/ Sales Manager

PURE HEALTH AND FITNESS
dolnośląskie, Lubin
praca stacjonarna
3405 dni temu

Pure Jatomi Fitness to szybko rozwijająca się sieć klubów fitness, działających w Europie Środkowej i Wschodniej oraz poza nią. W Polsce jesteśmy od 6 lat i w chwili obecnej posiadamy 36 klubów w następujących miastach: Warszawa, Łódź,Poznań, Płock, Włocławek, Gorzów Wlkp., Kraków, Lublin, Kielce, Wrocław,Katowice, Bytom, Gliwice, Rzeszów, Białystok, Bydgoszcz, Gdynia, Szczecin,Koszalin, Toruń.

Miejsce pracy: Lubin

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • bonusy za osiągnięcie targetów sprzedażowych;
  • niepowtarzalną atmosferę pracy w dynamicznym i zdrowym środowisku branży sportowej;
  • rozwój umiejętności poprzez zapewnienie systemu szkoleń sprzedażowych;
  • darmową kartę członkowską do wszystkich klubów Pure Jatomi Fitness.
Zadania:

Osoba na tym stanowisku dołączy do dynamicznego zespołu sprzedażowego, którym będzie kierować, pozyskiwać nowych klientów oraz prezentować produkt, którym jest Fitness.

Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2C – min. 2 lata (mile widziane na  stanowisku Konsultanta Sprzedaży);
  • doświadczenie w obsłudze Klienta;
  • sukcesy w dotychczasowych działaniach sprzedażowych;
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów oraz pracy z uwzględnieniem targetów sprzedażowych;
  • znajomość technik i metod sprzedaży;
  • motywacja do pracy oraz wysoka orientacja na realizację wyznaczonych celów;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • predyspozycje do zarządzania zespołem;
  • komunikatywność;
  • kreatywność.

Mile widziane:

  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów;
  • znajomość pakietu MS Office.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)