Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Dyrektor Hotelu Lubelskie
Manager Hotelu / Dyrektor Hotelu

BKM Consulting
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
2465 dni temu

Ogłoszenie numer: 1715543, z dnia 2017-07-24

Jeden z najbardziej znanych i prestiżowych hoteli w Lublinie, kierujący swoją ofertę
do gości ceniących sobie wysoką jakość, elegancję oraz komfort
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za koordynowanie działań hotelu a w szczególności prowadzenie spraw w obszarze marketingu i sprzedaży. Do zadań na tym stanowisku możemy zaliczyć:

  • dbanie o dobry wizerunek Hotelu oraz reprezentowanie Hotelu na zewnątrz,
  • kierowanie pracownikami Hotelu (recepcja, restauracja, bar, spa, marketing, dział techniczny)
  • promocję hotelu, marketing oraz sprzedaż usług,
  • współtworzenie razem z właścicielem strategii działań marketingowych,
  • bezpośredni kontakt z klientami Hotelu w zakresie ofertowania, negocjowania warunków, podpisywania umów, nadzoru nad realizacją usług,
  • wraz z pracownikiem działu marketingu aktywne pozyskiwanie klientów, w tym opracowanie ofert oraz wycenę zapytań od klientów,
  • analizę rynku usług hotelarskich, w tym uczestniczenie w różnych eventach i targach branżowych,
  • nadzorowanie i kontrolowanie jakości świadczonych usług w celu zagwarantowania odpowiednich standardów obsługi klienta,
  • nastawienie na osiąganie wymiernych celów i aktywne poszukiwanie możliwości maksymalizowania przychodów,
  • prowadzenie kontroli oraz sprawozdawczości z realizacji własnych zadań.

Wymagania

Oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na stanowisku menedżerskim związanym z działami handlowymi,
  • znajomości zasad promocji i marketingu produktów prestiżowych
  • umiejętności dotarcia oraz rozmowy z osobami zajmującymi wysokie szczeble zarządzania w firmach
  • wiedzy dotyczącej Lublina i możliwości spędzania wolnego czasu w mieście
  • wysokiego poczucia odpowiedzialności, kreatywności, inicjatywy oraz samodzielności
  • pożądana jest znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • chęci rozwoju oraz aspiracji co do awansu zawodowego w branży

Oferujemy

  • pracę w jednym z najbardziej znanych i prestiżowych hoteli w Lublinie
  • stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę (istnieje możliwość innej formy zatrudnienia)
  • motywacyjne stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premii
  • odpowiednie do stanowiska pracy narzędzia pracy