Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Toszek Manager Hotelu Toszek
Manager hotelu i restauracji

HG Hotel Restauracja
Toszek
praca stacjonarna
2332 dni temu

Ogłoszenie numer: 1850483, z dnia 2017-11-27

Rekrutacja

Miejsce pracy: Toszek

Opis stanowiska

  • zarządzanie hotelem wraz z restauracją
  • dbanie o najwyższy poziom obsługi klienta
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
  • planowanie i organizacja imprez okolicznościowych
  • nadzór nad właściwym utrzymaniem obiektu
  • promocja obiektu na lokalnym rynku

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w organizowaniu imprez okolicznościowych i szkoleń
  • umiejętność zarządzania personelem i budowania zespołu
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • umiejętność budowania pozytywnych i trwałych relacji z klientami
  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie i dyspozycyjność
  • sumienność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • dobra znajomość MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od uzyskanych wyników
  • możliwość pracy w stabilnej firmie