Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Dyrektor Hotelu Lubuskie
Manager - Kierownik pensjonatu

Agencja Turystyczno-Usługowa Bawdim
lubuskie, Komańcza w Bieszczadach
praca stacjonarna
3399 dni temu

Ogłoszenie numer: 583102, z dnia 2014-12-29

zatrudni do nowego pensjonatu w Bieszczadach osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie, Komańcza w Bieszczadach

Opis stanowiska

  • Kompleksowe zarządzanie obiektem hotelarsko - gastronomicznym
  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej i sprzedażowej pensjonatu o charakterze rekreacyjno-turystycznym
  • Budowanie i kierowanie zespołem pracowników oraz ich nadzór
  • Rekrutacja pracowników
  • Tworzenie produktów adekwatnych do potrzeb rynku z uwzględnieniem wysokiej opłacalności
  • Przygotowywanie raportów i analiz

Wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem obiektu hotelarsko - gastronomicznego
  • doświadczenie w organizacji imprez, eventów oraz działań reklamowo - marketingowych
  • podstawy księgowości i spraw kadrowych
  • dobra znajomość biurowych programów i urządzeń
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w przyjaznej atmosferze z kompetentnym zespołem
  • możliwość realizacji swoich pomysłów
  • niezbędne narzędzia pracy (samochody, laptopy, telefony)
  • szkolenia
  • zakwaterowanie