Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Departamentu Ryzyka i Analiz Kredytowych Warszawa
Manager Kreatywny ds. Zarządzania Ryzykiem Produktów Finansowych

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
2759 dni temu

Ogłoszenie numer: 1309758, z dnia 2016-09-27

Firma z branży finansowej o zasięgu ogólnopolskim w związku z intensywnym rozwojem  oferty produktowej oraz dywersyfikacją kanałów dystrybucji i obsługi klientów poszukuje  osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków takiej osoby należy:

  • Projektowanie rozwiązań z zakresu zarządzania ryzykiem kredytowym adekwatnych do produktów oraz kanałów dystrybucji oraz obsługi klientów, z uwzględnieniem założonej strategii sprzedaży,
  • Śledzenie najnowszych trendów w tym zakresie i twórcza adaptacja najlepszych rozwiązań,
  • Nadzór nad działem zarządzania ryzykiem,
  • Efektywna współpraca z innymi działami organizacji, w tym działem sprzedaży, marketingu, IT i tworzenia produktów,
  • Monitorowanie jakości portfeli i adekwatności stosowanych rozwiązań oraz ich ciągłe udoskonalanie,
  • Nadzór nad cyklicznym i ad hoc raportowaniem zarządczym,
  • Nadzór nad rozwijaniem narzędzi zwiększającym efektywność pracy działu oraz podnoszącym skuteczność realizacji założonych celów.

Wymagania

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w zarządzaniu ryzykiem kredytowym produktów finansowych,
  • Praktycznej znajomości nowoczesnych i skutecznych narzędzi i rozwiązań technologicznych z zakresu zarządzania ryzykiem kredytowym produktów finansowych,
  • Wysokich zdolności analitycznych i kompleksowego postrzegania zagadnień,
  • Inicjatywy i samodzielności w działaniu ,
  • Nastawienia na rozwiązywanie problemów i skutecznego poszukiwania optymalnych rozwiązań,
  • Umiejętności zarządzania większą liczbą zadań jednocześnie.
  • Dużego zaangażowania w projekt,
  • Nastawienia na terminowe osiąganie ambitnych celów,
  • Świetnych umiejętności komunikacyjnych i współpracy w ramach organizacji,
  • Udokumentowanych umiejętności z zakresu zarządzania projektami,
  • Wykształcenia o profilu ścisłym (matematyka, statystyka, IT) lub(i) ekonomicznym.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt, atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatkowe pakiety
  • Samodzielność w działaniu
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i wpływania na kierunki i strategię rozwoju Spółki
  • Niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy
  • Doskonałą atmosferę