Zobacz więcej ofert pracy

Manager oddziału spedycji międzynarodowej

Vesta Polska sp. z o.o.
Poznań, Poznań i okolice
praca stacjonarna
2391 dni temu

Jesteśmy międzynarodową firmą świadczącą szeroki wachlarz usług logistycznych.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy nie boją się ciężkiej pracy za adekwatne wynagrodzenie. Dbamy, aby nasi pracownicy stanowili zespół i świetnie czuli się ze sobą na co dzień.

Niezależnie od tego czy jesteś ekspertem, czy dopiero zaczynasz swoją karierę, masz szansę pracować z nami. Jeśli jesteś osobą kreatywną i odpowiedzialną, angażujesz się w pracę i lubisz pracować z ludźmi, masz pozytywną energię i jeszcze potrafisz się uczyć (najlepiej na błędach innych) to jest duża szansa, że właśnie Ciebie szukamy.

Miejsce pracy: Poznań i okolice
Opis stanowiska:
  • Tworzenie nowego oddziału firmy - wynajem powierzchni, budowa infrastruktury, rekrutacje i zarządzanie zespołem  operacyjnym,
  • Ocena lokalnych warunków rynkowych, identyfikacja obecnych i przyszłych możliwości sprzedaży,
  • Zbudowanie pozycji firmy w regionie, jako profesjonalnego partnera biznesowego,
  • Tworzenie i realizacja założonego  budżetu,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Nawiązanie i budowanie trwałych relacji z Klientami Firmy w celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług,
  • Negocjacje warunków współpracy z Kontrahentami.
Wymagania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu operacyjnym lub ogólnym zarządzaniu w firmie logistycznej,
  • Język angielski (poziom zaawansowany) - warunek konieczny,
  • Umiejętności przywódcze w  budowaniu efektywnych zespołów,
  • Nastawienie na budowanie trwałych partnerskich relacji z Klientami i Kontrahentami,
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Poszukiwanie nowych, niestandardowych rozwiązań,
  • Zdolność do osiągnięcia celów sprzedaży i celów produkcyjnych.
Oferujemy:
  •  Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość budowania, rozwoju  i awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowych strukturach,
  • Pakiet pozapłacowych świadczeń ( dodatkowe ubezpieczenie , karta sportowa, ZFŚS),
  • Przyjazna, partnerska atmosfera.

Klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz TUTAJ