Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Kierownik ds. Spedycji Międzynarodowej Poznań
Manager Oddziału Transportowego FTL Międzynarodowego

HR GlassVision Doradztwo Personalne
Poznań
praca stacjonarna
2499 dni temu

HR GlassVision jest firmą Doradztwa Personalnego, która stawia sobie za cel bycie kompetentnym, innowacyjnym partnerem dostarczającym rozwiązania w obszarze Human Resources na polskim rynku. Świadczymy wysoki poziom usług szczególnie koncentrując się na specyfice rynku, potrzebach klienta oraz uczestnikach naszych procesów rekrutacyjnych.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowego operatora logistycznego, będącego liderem rynku europejskiego, pilnie poszukujemy osoby na stanowisko: Manager Oddziału Transportowego FTL Międzynarodowego

Miejsce pracy: Poznań
Główne obowiązki:
  • Tworzenie i realizacja pracy Oddziału w obszarze działalności operacyjnej i biznesowej w Transporcie Drogowym Całopojazdowym Międzynarodowym
  • Budowanie trwałych i długofalowych relacji z klientami, kreowanie potencjału biznesowego, który istnieje w portfolio firmy oraz pozysk nowego biznesu
  • Opracowanie i analiza informacji na temat rynku lokalnego w zakresie potencjalnych klientów i działań konkurencji
  • Efektywna współpraca i negocjacje z dostawcami usług przewozowych
  • Efektywna współpraca z innymi Oddziałami w zakresie operacyjnej obsługi i realizacji zadań budżetowych
  • Nadzór nad organizacją pracy oraz doskonalenie procesów operacyjnych w Oddziale
  • Aktywne wspieranie realizacji zleceń spedycyjnych w podległym regionie poprzez bieżący monitoring pracy spedytorów
  • Planowanie i rekrutacja personelu Oddziału
Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w Transporcie Drogowym Całopojazdowym Międzynarodowym
  • Doświadczenie w pracy w dużej strukturze sieciowej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowników
  • Znajomość zasad planowania i zarządzania operacyjnego
  • Znajomość polskich przepisów prawa przewozowego, cywilnego
  • Znajomość międzynarodowych konwencji regulujących działalność operacyjną w transporcie drogowym
  • Znajomość procesów spedycyjno transportowych
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Nasz Klient Oferuje:
  • Atrakcyjne zarobki złożone z wynagrodzenia zasadniczego oraz pakietu premiowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport i inne
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w zespole expertów w branży TSL
  • Rozwój kariery zawodowej oparty na budowaniu swoich kompetencji poprzez kontakty z międzynarodowymi podmiotami i atrakcyjnymi rozwiązaniami
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy, samochód służbowy
Zapewniamy pełną poufność nadesłanych aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).